100 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Hakkımızda

 

2017 yılında kurulan Eylül ve internet satış platformu olan telestok.com, telefon ve her türlü telefon aksesuarlarında hizmet veren ‘yenilikçi’ bir firmadır. ‘Müşteri memnuniyeti’ ve ‘gülümseten hizmet’ mottusu vazgeçilmez ve asla ödün vermeyeceğimiz iki önemli misyonumuzdur. Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz… Öncelikle sizleri dinliyoruz ve ihtiyaçlarınıza göre doğru çözümleri uygun maliyetle sunuyoruz. Kendi kullanmayacağımız ürünü asla satmıyoruz. Bizi tercih eden herkes bizim için müşteri değil, ailemizden biridir. IOS işletim sistemiyle Apple, Android işletim sistemiyle Samsung, Huawei, Oppo, Xiaomi gibi teknoloji harikaları telefonların tüm modellerini sitemizde inceleyebilir, sepetinize ekleyerek kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. 

Tam Profesyonellik

Büyük ya da küçük ihtiyaç diye ayırt etmeden tüm müşterilerimize güler yüzle hizmet vermekteyiz.

Sizin Firmanız

Her ne kadar profesyonel olsak da amacımız bizi ‘sizden’ biri olarak görmeniz… Bu nedenle temel prensiplerimizden biri de aile ortamı oluşturmak ve dürüstlük.  

Yüzde Yüz Güven

Bizden aldığınız herhangi bir üründe içiniz rahat olsun. Sattığımız ürünün arkasında duruyor, sizden gelen her türlü sorunu ivedilikle çözüme kavuşturuyoruz.  

Müşteri memnuniyeti

Eylül olarak Türkiye’de bazı modellerde üretim yapmaktayız. Ayrıca müşterilerimizin talep ve beklentilerine uygun olarak, yurt dışında uzmanlaşmış firmalarla işbirliği yapıyoruz.

Geniş ürün yelpazesi

Dünyada çıkan son model telefon ve telefon aksesuarlarını en hızlı şekilde müşterilerimize sunuyoruz. 

Eylül’ün Misyonu

Yüzde yüz memnuniyet

Yüzde yüz dürüstlük

Her şartta güleryüzlü hizmet

Satış sonrası tam destek

Yeni ürünler, uygun fiyat

Sorun değil çözüm odaklı bakış açısı

© 2020 EYLÜL TELEFON ve AKSESUARLAR ÜRÜNLERİ PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.